W4
De fusie van het profiel en de steunen
Waar eindigt het profiel, waar begint de steun? Pas in tweede instantie is de filigrane basis te zien, waar het covenxe profiel samensmelt met de identiek gevormde steun tot een perfect gevormde eenheid.
Kies uw kleur
U heeft gekozen: aluminium
U heeft gekozen: edelstaal
0,00 €
Prijzen
Meervoudig bekroond.
Gegevens, Varianten & Opties
Technische gegevens
Gegevens
| Profiel | binnenloop concaaf 35mm met verdekt loopkanal |
| Materiaal | Aluminium |
| Max. lengte | 580cm |
| Max. steunafstand | 200cm |
| Eindstuk | 112mm |
Varianten
| Arrangementen | enkelloops |
Opties
| Hoeken & Erkers | hoekverbinder, binnehoeksteun, erkerbocht |
| IDD steun | aan beide kanten te gebruiken |