Sinus.4 W
Discreet en flexibel
Een aanpassingskunstenaar par exellance: Sinus.4 W overtuigt door zijn understatement en past zich dankzij de verschillende mogelijkheden qua kleur aan bijna elke denkbare ruimtesituatie aan.
Kies uw kleur
U heeft gekozen: aluminium
U heeft gekozen: antraciet
U heeft gekozen: verbronsd
U heeft gekozen: chroom
U heeft gekozen: edelstaal
U heeft gekozen: messing mat
U heeft gekozen: nikkel mat
U heeft gekozen: Zwart
U heeft gekozen: wit
0,00 €
Gegevens, Varianten & Opties
Technische gegevens
Gegevens
| Profiel | binnenloop rond Ø25mm |
| Materiaal | aluminium |
| Max. lengte | 580cm |
| Max. steunafstand | 200cm |
| Eindstuk | 20mm |
Varianten
| Steunlengtes | 8, 13, 18cm |
| Arrangementen | enkelloops, dubbelloops |
Opties
| Hoeken & Erkers | hoekverbinder, erkerbocht |
| IDD steun | aan beide kanten te gebruiken |