Sinus.2 W
Perfect gevormd op de muur
In combinatie met het ronde profiel van 22 mm heeft de extravagante Y-vormige muurbeugel al verschillende designprijzen in de wacht gesleept. Sinus.2 W toont nu de perfect gevormde steun met het 25 mm profiel en maakt daarmee de toepassing ervan ook voor het golfplooigordijn mogelijk. Een uiterst succesvolle combinatie.
Kies uw kleur
U heeft gekozen: aluminium
U heeft gekozen: chroom
U heeft gekozen: edelstaal
U heeft gekozen: nikkel mat
U heeft gekozen: Zwart
U heeft gekozen: wit
0,00 €
Gegevens, Varianten & Opties
Technische gegevens
Gegevens
| Profiel | binnenloop rond Ø25mm |
| Materiaal | aluminium |
| Max. lengte | 580cm |
| Max. steunafstand | 200cm |
| Eindstuk | 20mm |
Varianten
| Steunlengtes | 10cm |
| Arrangementen | enkelloops |
Opties
| Hoeken & Erkers | hoekverbinder, erkerbocht |
| IDD steun | aan beide kanten te gebruiken |