Sinus.1 W
De ronde gaat over in het vlakke
Tegenpolen trekken elkaar aan - dit wordt op indrukwekkende wijze bevestigd door Sinus.1 W. Sinus.1 W laat overtuigend zien dat hoekige, vlakke steunen op ronde profielen een spannend alternatief bieden.
Kies uw kleur
U heeft gekozen: aluminium
U heeft gekozen: antraciet
U heeft gekozen: verbronsd
U heeft gekozen: chroom
U heeft gekozen: edelstaal
U heeft gekozen: messing mat
U heeft gekozen: nikkel mat
U heeft gekozen: Zwart
U heeft gekozen: wit
0,00 €
Gegevens, Varianten & Opties
Technische gegevens
Gegevens
| Profiel | binnenloop rond Ø25mm |
| Materiaal | aluminium |
| Max. lengte | 580cm |
| Max. steunafstand | 200cm |
| Eindstuk | 20mm |
Varianten
| Steunlengtes | 8, 13, 18cm |
| Arrangementen | enkelloops |
Opties
| Hoeken & Erkers | hoekverbinder, erkerbocht |
| IDD steun | aan beide kanten te gebruiken |