e2 plafond
Zwevende elegantie
De convexe vorm van de e2 slaat ook een mooi figuur aan het plafond. De discrete schaduwvoeg neutraliseert oneffenheden in het plafond. De verborgen voorloper verbergt de glijders en het koord.
Kies uw kleur
U heeft gekozen: aluminium
U heeft gekozen: antraciet
U heeft gekozen: verbronsd
U heeft gekozen: edelstaal
U heeft gekozen: messing mat
U heeft gekozen: nikkel mat
U heeft gekozen: Zwart
U heeft gekozen: Weiß matt
0,00 €
Gegevens, Varianten & Opties
Technische gegevens
Gegevens
| Profiel | Railroede elektrisch convex 40mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Max. lengte | 580cm |
| Max. steunafstand | 160cm |
| Eindstuk | 4mm |
Varianten
| Steunlengtes | 4mm |
| Arrangementen | enkelloops |
| Motorisering | ja, maar ook zonder motorisering |