Corpus.30 W
To the point
Zo veel als nodig, zo weinig als mogelijk. De Corpus plafondsteun biedt het garnituur een kleine maar fijne afstand tot het plafond. Tegelijkertijd is de plafondsteun discreet in zijn uitwerking.
Kies uw kleur
U heeft gekozen: aluminium
U heeft gekozen: antraciet
U heeft gekozen: verbronsd
U heeft gekozen: chroom
U heeft gekozen: edelstaal
U heeft gekozen: messing mat
U heeft gekozen: nikkel mat
U heeft gekozen: Zwart
U heeft gekozen: wit
0,00 €
Gegevens, Varianten & Opties
Technische gegevens
Gegevens
| Profiel | binnenloop rond Ø30mm met verdekt loopkanaal |
| Materiaal | aluminium |
| Max. lengte | 580cm |
| Max. steunafstand | 220cm |
| Eindstuk | 30mm |
Varianten
| Steunlengtes | 2cm, 5cm |
| Arrangementen | enkelloops |
Opties
| Hoeken & Erkers | hoekverbinder, erkerbocht |
| IDD steun | - |