Corpus.25 W
Krachtig
De cilindervormige plafondsteun, die taps toeloopt naar het profiel, vervult zijn doel uitstekend. Het creëert een kleine opening tussen het plafond en het profiel en benadrukt zo op vakkundige wijze de plafondinstallatie. Verkrijgbaar in 2cm of 5cm lengte.
Kies uw kleur
U heeft gekozen: aluminium
U heeft gekozen: antraciet
U heeft gekozen: verbronsd
U heeft gekozen: chroom
U heeft gekozen: edelstaal
U heeft gekozen: messing mat
U heeft gekozen: nikkel mat
U heeft gekozen: Zwart
U heeft gekozen: wit
0,00 €
Gegevens, Varianten & Opties
Technische gegevens
Gegevens
| Profiel | binnenloop rond Ø25mm |
| Materiaal | aluminium |
| Max. lengte | 580cm |
| Max. steunafstand | 200cm |
| Eindstuk | 20mm |
Varianten
| Steunlengtes | 2cm, 5cm |
| Arrangementen | enkelloops |
Opties
| Hoeken & Erkers | hoekverbinder, erkerbocht |
| IDD steun | - |